Praktisch verkeersexamen verschoven

donderdag 2 april 2020

Praktisch verkeersexamen verschoven

Bericht van de Gemeente Apeldoorn:

Zoals u weet zijn allerlei bijeenkomsten en activiteiten afgelast in verband met de maatregelen om het coronavirus te bestrijden. Dat betekent ook dat wij de praktische verkeersexamens voor de groepen 7 in onze gemeente op een ander moment moeten inplannen. We streven ernaar de praktische verkeersexamens in onze gemeente te verschuiven naar de weken 27 en 28 (29 juni t/m 7 juli). Door het nog voor de zomervakantie te plannen blijft het een onderdeel van dit schooljaar qua lesstof.

Dit alles natuurlijk wel met een slag om de arm, omdat helaas nog veel onzeker is over wanneer de scholen weer open gaan. Tegelijkertijd realiseren we ons dat de periode vlak voor de zomer door alle dingen die verschuiven en nu blijven liggen wellicht erg vol zal zijn.

Delen via